Plačiaformatė spauda
Teikiame aukščiausios kokybės plačiaformatės spaudos paslaugas.
Spaudžiame iki 5 m pločio be sujungimų ant įvairių medžiagų: tentai, lipdukai, plakatai, drobės, fototapetai, vėliavinis audinys.

Skaitmeninė spauda
Skaitmeninė spauda yra dažniausiai pasirenkamas spausdinimo būdas. Jis leidžia spausdinti nedidelio tiražo, bet labai kokybiškus ir įvairius spaudinius.

Spausdiname:
vizitines korteles, firminius blankus, vokus, skrajutes, lankstinukus, atvirukus, pakvietimus, bloknotus, bukletus, lipdukus, diplomus, kavinių ir restoranų valgiaraščius, nuotraukas, dovanų čekius ir nuolaidų korteles, kalendorius, žurnalus ir laikraštukus, plakatus.

Ofsetinė spauda
Ofsetinė spauda yra vienas iš populiariausių didelių tiražų spausdinimo būdų. Šis modernus spaudos būdas dėl savo technologinių savybių užtikrina aukštą leidinių kokybę, tikslų spalvų ir atspalvių atkūrimą, puikų detalių atvaizdavimą. Didžiausias ofsetinės spaudos efektyvumas pasiekiamas spausdinant dideliais tiražais, t. y. kuo didesnis tiražas, tuo mažesnė gaminio vieneto kaina.

Didelius tiražus pristatome užsakovo nurodytu adresu!

UV spauda
Aukštos kokybės plačiaformatė UV spauda ant įvairių paviršių, maksimalia 1200×600 taškų raiška.
Didžiausias spaudos plotis – 2,5 m. Ilgis neribojamas.
Išskirtinė mūsų galimybė spausdinti ant plastiko, akrilo, stiklo, aliuminio kompozito, baldinės plokštės, taip pat ant popieriaus ir PVC plėvelės. Maksimalus galimas medžiagos spaudai storis – 6 cm.

Tampografijos būdu spausdiname ant apvalių ir plokščių plastikinių, keramikinių paviršių: šratinukų, puodelių, įvairių biuro ir namų apyvokos bei kitų prekių.

Šilkografijos ir transfero būdais spausdiname ant tekstilės, plastiko, odos, popieriaus: marškinėlių, kepurėlių, rankinių, skėčių, aplankų, atvirukų. Spausdiname prestižinius spaudos gaminius: kvietimus, atvirukus, vizitines korteles, sertifikatus, diplomus, aplankus.

Užklausos forma


    PROJEKTŲ GALERIJA